Prosinec 2011

Hledáme fialovou bambuli!

31. prosince 2011 v 12:56 | Nela
Neviděli jste mě ? No po včerejšku na Silvestru teda před silvestru s hasičema jsem ráda že ještě mluvím a chodím a že moje uši ještě slyší. Protože mi to příjde jako dneska.:P Nejlepší byl asi ten ohn'ostroj a naše úžasé přání do nového roku " At' spadne škola" byl večer nad míru perfektní, akorát postrádám moji ženu a její fialovou bambuli. Chjo :( sem jí asi někde ztratila z dohledu a ona mi utekla :( I když nevím že by Bambule měli nožičky. Ach at' si bambule žije svým vlastním životem dál .. :'( stýská se mi po té mé bambuli. Ach jo já nevím , ale pokaždý když piju dětský rychlí špunty tak mi příjde že jsem strašně opilá. Protože se pak děsně směju. No jak kdyby v tom bla nějaká " Maruška" o čemž pochybuju.:)

No a ten " Mejdáne" V Jbc se nějak nevydařil..:) ale čerejšek to napravil bohatě. Miluju Mandrage :)*

Ach já musím zase vystřízlivět po tom Dětským šán'u. Takže dneska to nebude extra dlouhý..
Naschle
Nela

Miluji tě

28. prosince 2011 v 21:27 | Nela |  Poezie

Jen pár hlásek chybí tobě
které nikde neslyšíš
řeknu toto : lásko miluji tě!
a pro slzy nevidíš.

Však zlé časy střídají dobré
a tmu zase krásný den
a najdnou je velmi vhodné
nežít ten svůj krásný sen

A pak najednou slyšíš slova
a ty mluví jenom na tě
však nevímže má láska na mě volá
"Lásko, miluji tě!"


Foto - Mickey Mouse

28. prosince 2011 v 15:27 | Nela |  fotogalerie
Tadle fotka je z libereckého IQ parku v Liberci. Tadle fotka bez upravení jas a kontrastu stojí za starou belu. protže můj fot'ák fotí stejně jako můj mobil.:D takže si můžu vybrat. Tadle je zrovna z fot'áku..:D
No nic doufám že se vám také líbí..
Nela

Ach tatechnika!

28. prosince 2011 v 15:11 | Nela
Myslím že název mluví za vše. mobil se prostě odmítá připojit do počítače a když se připojí, odmítne ho počítač..Ty dva mě tak štvou.uzavřeli spojenectví, ani na Wi-Fi se mi oma připojit nejde. Jenom u sporthotelua na vejpřeži. Jinak mi to vůbec nejde pořád špatný heslo ae se tam připojí sestra s not¨asem na to úplně samí heslo to opravdu nechápu.

Takže mám dva obrázky vyfocený na mobilu jeden jsem dala kámošce prtože byl pro ní a z druhého jsme si udělala loutku.A ten mobil se spiknul a nechce se připojit takže ty obrázky uvidíte až tak v Lednu jestli nepudem s Tátou na Vejpřež a nebo nepojedu někam autobusem abyhc je mohal nahrát na Em@il nebo rovnou na blog. No nejblíž ve čtvrtek jedu do Jbc. Takže bych to sem mohla nahrát.. No uvidím:D

Děsí mě představa že v lednu začne škola a neví m jestli drůhýho a nebo třetího. Je to strašný dilema. A navíc se konečně musme dohodnou s kámošema kdy bude ta "velká pařba" nebo pokračování te komorní na vánoční besídce. Takže se musme domluvit třea přesně na Silvestra. Nebo 1. Ledna je to dilema které musím vyřešit.:)

Ach tak se svámi loučím..:)
Nela