Ach tatechnika!

28. prosince 2011 v 15:11 | Nela
Myslím že název mluví za vše. mobil se prostě odmítá připojit do počítače a když se připojí, odmítne ho počítač..Ty dva mě tak štvou.uzavřeli spojenectví, ani na Wi-Fi se mi oma připojit nejde. Jenom u sporthotelua na vejpřeži. Jinak mi to vůbec nejde pořád špatný heslo ae se tam připojí sestra s not¨asem na to úplně samí heslo to opravdu nechápu.

Takže mám dva obrázky vyfocený na mobilu jeden jsem dala kámošce prtože byl pro ní a z druhého jsme si udělala loutku.A ten mobil se spiknul a nechce se připojit takže ty obrázky uvidíte až tak v Lednu jestli nepudem s Tátou na Vejpřež a nebo nepojedu někam autobusem abyhc je mohal nahrát na Em@il nebo rovnou na blog. No nejblíž ve čtvrtek jedu do Jbc. Takže bych to sem mohla nahrát.. No uvidím:D

Děsí mě představa že v lednu začne škola a neví m jestli drůhýho a nebo třetího. Je to strašný dilema. A navíc se konečně musme dohodnou s kámošema kdy bude ta "velká pařba" nebo pokračování te komorní na vánoční besídce. Takže se musme domluvit třea přesně na Silvestra. Nebo 1. Ledna je to dilema které musím vyřešit.:)

Ach tak se svámi loučím..:)
Nela

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama