Leden 2012

Foto - zimní krajina

26. ledna 2012 v 19:31 | Skau |  fotogalerie
Tydle fotky má v mobilu možná už od pondělka a tak je sem dám...:) zejtra ještě dostahuju filmy a seriály na USB a přednastavím pár článků a potom budu moct v klidu odjet na lyžák..:)no a jelikož jsme se dozvěděla žeje tam wi-fina tak odjíždm i s mobilem a budu se snažit někdy vám sem nco aktuálního napsat třeba po večerce nebo o poledním klidu a nebo rovnou ráno a vy máte jedinej úkol..:D Komentovat komentovat komentovat.. tak a pod třema tečkama najdete ty fotky..:D
...

Po dlouhém čekání přeci jenom přišel

23. ledna 2012 v 15:54 | Skau
No nemyslím ježíška.
Tan přeci už byl ale v Bravu číslo 26 jsem se zůčastnila soutěže a na začátku ledna mi přišlo že jsem vyhrála. Celá soutěž má al hlubšího trvání všechno se událo na jedné povánoční oslavě v JBC nusila jsem se a tak jsem chtěla skusit stěstí se svým heslem za zkoušku nic nedáš jsem si vybrala pravděpodobný dárek který byhc mohla vyhrát Byl to Diář Papelote a tak jsem tedy psoalal tu SMSku no a nečekaně. Dnesk jsem si vybírala shránku a byl tam. Prostě a jednoduše ten balík tam ležel. Myslela jsem že padnu protože jsem původně očekávala to že budu muset pro ten balík na poštu ale ono ne..:) Takže delší článek vám již nenapíšu možná se ozvu z várkou fotke ale ty nějak bohužel ještě nemám nadepsané mím vlastním monogramem..:)
Tamtadadá

Proč ? Jedna velká otázka života

22. ledna 2012 v 15:00 | Skau |  Píšu
Proč?
Jedna věčná otázka celého našeho života. Sama hodně těch proč mám snad tisíc klidně vám se nějaké napíšu
Proč je život nespravedlivej?
Proč si nemůžu obědnat CD Mandrage?
Proč už kurn'a nemůžu jít na jejich koncert ?
Proč...
Proč...
Proč...
Nojo jenže člověk nikdy na některé otázky proč nedokáže odpovědět! Ono Přeci to proč potřebujeme protože "dokud je na co se ptát nemusím se smrti bát ta přijde až poleví nadšení z toho že jsme tady na zemi"
Ano určitě jste poznali text tedy úrivek textu písničky od Tomáše Kluse. No ale jednou přeci dostaneme odpověd' na všechyn otázky co ale pak? Pak zmizíme z povrchu zemského nebo co se stane. Jenže co když se každej přestane ptát v jiném věku? Co když se přestanu ptát třeba v patnácti letech? přestanu ptát co potom? umřu v patnácti a co když se nepřestanu ptát nikdy? To tu budu strašit donekonečna? No nic radši to řešit nebudu jinak bych na to přišla hned v tomdle článku.:) No Takže to shrneme do nějakého závěru.

Ptát se člověk bude vždycky a myslím že bude jedno jestli se přestane ptát v 15 letech nebo třeba v 290 letech. No a já si osobně mysklím že lidé a obsvláště děti se nepřestanou ptát nikdy a tak by se jim mělo vždy dostat odpovědi protože by bylo docela smutné kdyby se člověku třeba nedostala odpověd' na jeho vytouženou otázku a on by pak zemřel a proto na každou otáku se pokusíme pokud možno odpovědět.


Vaše Skau

Muhahahaha

20. ledna 2012 v 21:21 | Skau
jo jak moc je opojný a zdělující název. Ale shrnu to takto
1) z matiky mám na vysvědčení za 3 takže jestli nemáknu moje touha dostat se na gympl se rozplyne
2) nemohla jsem na počítač kvůli čtyřce z písemky
3) 29.ledna odjíždím pryč od vás do zimní krajiny. Ne dělám si srandu jedu jenom na lyžák
No a tak dále přicházím na to že já takovej hlučnej člověk blázen a bůch ví co ještě říakt chcete.. ale příjde mi že moje spolužačky řvou víc hlavně o těláku to se konají závody... A já unikám do pidi mé reality pomocí kapely Mandrage a jejímu úžasnému albu moje krevní skupina které jsem si stáhal na USB a ve volné chvíli prostě jenom sedím a poslouchám ty krásné tony. Mám spoustu věcí co bych mohla nakreslit a jaké byh mohla napsat povídky a básničky.. jenže nevím kdy to napsat.A tak si bych chtěla říst mím pravidelným čtenářům at¨komentují a komentují ale já musím omezit své přidávání článků nejmín' jeden článek deně (to tak stejně je už ted') ale já trošililinku nestíhám. a navíc jsem beznadějně zamilovaný Skau. ještě mrknu k chlupatýmu strovění a počtu si to mi vždycky zvedne náladu.:) tak ahoj
Skau


Ty učitelé mají laserový oči

16. ledna 2012 v 16:52 | Skau
Snažila jsem se vymyslet nějakej novej komix ne o skauovi nepovedlo se..:( no tak co máme za to komixové spracování SKAU NOVÁ ÉRA a náhodu je to docela prima první díl je znovuzrození díl 2.: se jmenuje klub a díl třetí má název expedice a pro zajímavost díl expedice má zatím nejvíc okének možná to šplhá až k sedumnácti no není to moc , ale když vezmete že SKAU komix co jsem sem dávala měl okénka tři a nějaká členěná tak je to trochu rozdíl. No a k těm Laserovým očím učitelů no víte děti to bylo tak: Normálně si jako nekreslím o zemáku ale tentokráte jsem dstala nápad na dokončení toho třetího dílu a mezitím co něco kendala jsem si kreslila a ona mi to normálně šlohne a t chtěla at' si pro to příjdu po vyučování ale slušně (vůbec jsem nebyla drzá) jsem jí vysvětlila že mi jede autobus..:D. Poněvadž a protože si to kreslím ještě s popiskama situace do takovýho notýsu asi stotránkovýho malýho jenže tolik stránek už dávno nemá já jsem jich totiž mraky ytrhlala bud' na taháčíčinky který sjem nepoužila nebo na naštvání učitele....:D kterej nám vyhrožoval že nás kousne poněvadž má příznivé příjmení Vlček zkráceně Vlk nebo Vlčák jak kdo chce..:D A tak dneska den docela dobrej no..:) nejvíc asi debata o rodince se spolužákem.:D no a pak taky že 7. února pojedeme se školou bruslít což se mi ještě nikdy nestalo.:D Jelikož naše školy je moderní a máme žaluzie ale že by nás vzaly na stad'ák bruslit to ne..:D to stěma žaluziema prohlásil jeden můj spolužák, ale kdybych pitvala všechyn hlášky co padly u nás ve třídě od tý doby co máme třídního tak bych strávila další půl roku sepisováním a kdo to řek a další půl rok psaním..:D Takže to radši necháme najindy:)
Loučím se svámi děti moje milé zase se vám ozvu s mím komixem..:)
Skau
P.S.: Moc moc děkuju Taychi (je to napsaný dobře?) moc jí děkuji za tu nádhernou tapetu na obrazovku.:) moc díků patří tobě..:)

komix: Skau 2. a 3. díl 2.díl: Maškarní 3.Díl: Matika

14. ledna 2012 v 18:40 | Skau |  Kreslím
Takže jsou tu slibované dva díly Skauva komixu:) No jsou jenomtři díly ale nestojej za nic no..:) zjistila jsem že to polovina lidí nechápe :P a tak musím vymyslet nějakej smysluplnější.:)
Díl 2. Maškarní
sručně děj: skau dostane pozvánku na maškarní přemýšlí za co by šel když to vymyslí. Na maškarním se ho jeden kamarád ( P.D.) zeptá za co jde od odpoví že za první článek tasemnice:)
Obleky vystřídané v tomto díle: Skauovi lacláče, Skau jako hipíes (jeho lacláče též) bieber (skauovi lacláče) Doktor( Kabát po tetičce Aní), Prostěradlo z nemočniční postele+ skumavky(jako zuby), Pionýrský obleček P.D ho
...

Kresba: Indiánka

14. ledna 2012 v 18:25 | Skau |  Kreslím
původně to měla bejt nějaká táborová girl z bravíčka, ale nakonec z toho vzniknula tady ta úžasná indiánka..:) doufám že se líbí všem..=o) Jo a 20. ledna mi prej pošlou ten diář co jsem vyhrála super ne?
Skau se loučí...:)

Informační Embargo

14. ledna 2012 v 17:59 | Skau
No takže je to prostě jednoduchá jelikož jsem si dneska uklízela v pokoji našla jsem spoutu básniček napsaných v různých sešitech apod. Takže jsem udělala tyto rohodnutí:

  • Dodám sem poslední dva díly Skaua
  • Pevné pouto (recenze?!) /film/
  • Přidávání knížek do knih v mých myslenkách sezony druhé.
  • Pokusit se vymyslet novej komix.. (pravděpodobně ne o Skauovi)
  • Konečně vydat ten článek s těma archivovanejma Layoutama...=o)
  • Projít všechny nezrušené staré blogy a zrušit je =D
  • Dát jsme kresbu z včerejšího večera.:)
A to vše co nejdřív. Jo jo jak se jednou uklízí uklízí se pořádně a musí se uklidit všude zalté heslo naší babičky ( Kde na to panebože přišla?) No a takže sjem celej den (od 11) uklízela.:( Pff z matiky jsem nic neudělala a jsem nehorázně unavená! no pouštím se do toho.

Skau jde na to držte palečky, nožičky, ručíčky, pařátky, pacičky nebo co vlastně máte..:)
Skau

Krasba : zapadající slunce

13. ledna 2012 v 16:46 | Skau |  Kreslím
Původně je to obrázek na Jonatan art academy. Jsou to nastrouhaná rozetřený progresa ale budí to efekt kreslení křídami..:) Doufám že se bude líbit..:)
jinak ač je pátek třináctýho.. no právě jsme pochopila jeho význam..:(
Vaše Skau

Povídka kde je?

11. ledna 2012 v 19:30 | Skau |  povídky
Je to jedna taková zamilovaná.:) Na tydlety věci mám ted' troštu takovou slabost.:) Je to první pokus o Drablle ale nevím nevím..:) příjde mi o takový hodně smutný. :( Ale lepčí náladu neseženu..:(
............................

Zamilovala jsem se

10. ledna 2012 v 19:42 | Skau |  Poezie
Takže večer jsem nemohla spát a tak jsem měla chut' psát básničky.:) A tak tady je jedna z nich.
No myslela jsem že to bude menší.. snad nevadí..
Skau

o njepbliších prázdninách zdrhni nejlíp někam do Afriky!p

9. ledna 2012 v 18:41 | Nela
Proč já jsem to neudělala?
A tu ještě řikaj pojd' do školy naučíst se psát a počítat. No jo psát počítat umím už přes šest let (nepočítám první třídu) a furt se učím samí pitomosti řekněte mi k čemu mi jsou racionální čísla neuvědomuji si že bych někdy počítala v normálním životě zlomky a desetiný čísla v plusu a mínusu? Jo tak je to rozdíl když mám : 0,68 čokolády místo - 0,68 Takže a to mi asi stačí nebo ně?! Oh Oh na to nezapomínejte že to ministerstvo školství si zase vymyslí nějakou ptákovinu! Jako v devídce budu ráda když jí dodělám protože co vymejšlej za písemky cermaty, přijímačky, závěrečné testy a takový blbosti. Nestačej snad přijímačky a cermaty? a ještě budeme psát závěrečný testy. Sice mě to čeká až za dva roky a to počítám že od pololetí budeme furt sedět v lavicích a bud' se připravovat nebo psát nějakou velkou písemku. Takže to vidím bledě. A už se dostáváme k jádru nadpisu. Dělali jsme krabičky pro prvn'áčky (což je pěkně nespavedlivý protože mi se jim šmatláme s krabičkama a sami jsme dostali jenom omalovánky a bonbon. a o prvním dni školy ani nemluvě oni dostanou pastelky fixy a pod. a mi velký hovno jenom knížku kterou jsem měla hned přečtenou pamětní list s krtečkem a tužku a žákajdu a pak řekli nazdar a vypadněte /to jsem si dodala/ ) No a můj spolužák prones: O nejbliších prázdninách uteč nejlíp někam do Afriky protože tam nemaj školy. Jo jo je to blbost, ale přeci na tom něco pravdy je. Poněvadž sice se maj v Africe blbě ale nemusej nic počítat. :( a můj evidentní vztah k matice vyjádří i třetí komix kterej sem předělala a musím něco vymyslet protože ten komix skončí a nemá vůbec žádnou pointu. Takže to musím ještě vypiplat.. ale to pude to pude jedu na lyžák jo to pude..:D:D No a to je asi všechno pěkná snůžka keců , ale potřebuju se vypsat..:)
Nela..
P.S.: přemýšlím o změně přezdívky z Nely na Skau a (tak se menuje i ten panáček v komixu co vy na to?!

Foto- Pracovní bordel

8. ledna 2012 v 17:36 | Nela |  fotogalerie
Já nevím, ale nechce se mi patlat se zmenšováním fotek..:) A to mě napadá že musím nějaký nafotit do toho
Desingu. A todle js pátej čláenk za dnešek a to je jich za dnešek víc jak za prosinec! tamy bali jenom tyři a já jich mám bez tohodle článku deset a to jenom za leden mě by zajímalo kolik článků bude mít ten můj Leden jestli takhle budu pokračovat. Bohužel tam chybí muj milovanej mobil jelikož ten to celý fotil. Musím to od toho počítače odklidit nebo me máma zabije..:) Ne že by mě týrala ale prostě nemá ráda bordel. takže já zase končím poněvadž musím vyfotit ty fotky do Desingu. takže paa..:)
Nela

Proč nedržím svoje přecevzetí?!

8. ledna 2012 v 17:18 | Nela
Ne nebojte blog neruším bych si dala by mě potom polovina lidí (Hogreta též) taky zabilo.:D
Já jsem si jenom dnesak řekla že nakreslím jedno kolo komixu a najednou mám tři a ten poslední stojí za velký prd! Protože Ta pitomá AMtika mi vygumovala mozek a leze mi i do Komixů.V uších znějí písničky od Tomáše Kluse a já si řikám že bych už dneska měla přestat přidávat články protože je toho na můj zvyk až moc když se znám že zítra zase nanapíšu ani smysluplnou řádku. A tak řikám že ještě tendle článek a pak ještě fotku pracovního bordelu a abych se nenudila tak si vyrobím novej Layout. můj mobil je tak přenabíjenen až to není pěkný.Protže já ho můžu nabíje t i pře počítač a vždycky to pípně když je to nabité a tak jsem si radši pípaní vypla jinak bych bal asi upípaná. Protože jsem si na Facebooku (vzpoura nikdo nemá ICQ) tak napíšu svojí manželce že mám komix nakreslenej a ona hned že mám jít na další a at' to dám na Facebook Takže jsem nedělala nic jinýho než zapojovala mobl do Pc a zase odpojovala. A proto je ten poslední komix tak divnej protože má žena je tak nedočkavá až to není pěkný. až jsem jí řekl aže to už takhle nejde by mi došly nápady a co byhc pak kreslila o matice a o rodince?! Takže se trochu uklidnila a pak jsme se pokusila jí ztopit histerickou scénu. Z cehož vzniklo jen to že mě nechala přejet lyžařem.. a vyhrožováním že jí uškrtím a potom nekonečné posílání gebících se smajlíků..Tak a ted' už ale opravdu konec! protože musím ještě upravit tu fotku (dodat rámeček a podpis a pak se pustím do toho Laoutu a musím vymyslet barvy asi bude černo bílej úplně celej. Mobil jsem az celý de (čtěte od 10:00) stačila napěchovat nějakejma písničkama od TOmáše Kluse a jedním obrázkem..
Takže všechno co jsem chtěla udělat jsem udělala a na počítači jsem strávial bezmála celej den ach ten pes mě kousne protože jsem sním dneska nebyla venku, al eono tam sněžilo a padalo to na to bláto.. jediný zvíře kdo by mě mohlo mít za dnešek rád je kocour protože je tak neuvěřitelně línej že celj den leží na křesle a tak si mě zamiloval protože jsem ho nechodila kontrolovat dolů a moh nerušeně spát a tayk jsem ho ani nevyhazovala ven takež..:)
Nela
P.S.: omlouvám se za chyby překlepy a tak dále, ale nějak se mi nechce to kontrolovat.

komix - díl 1: jak jsem k háru přišel

8. ledna 2012 v 13:35 | Nela |  Kreslím
Omlouváms e , ale popíšu vám co se tam stane
příšera (nevymyslela jsem co to je) Skau vypraví jak přišl k tomu " otřesnýmu háru" co je na prvním obrázky a vypráví jak se to staloa proč stím nic neudělal..:) pro bliší vysvětlení mi napište do komentáře..:)
Vaše Nela
P.S.: Proč to kreslím protože se už nemůžu učit..:( leze mi to ne mozek..:)

Foto- Danbo

8. ledna 2012 v 11:43 | Nela |  fotogalerie
Chn'á..:)
hráal jsem si s mobilem a konečně jsme zjistila kde můžu fotit černobíle, sepiově a v negativu. hned jsem si vyzkoušela negativ a vyfotila mého pracně vyrobeného dvou hodinového Danba. JE si ce takový pomačkaný nahoře v obličeji, ale toje zranění z války s fixou a doktory (čtěte: mnou) kteší se snažiji zamaslokav jeden velký černý flek. Každý si z války odnesl zranění fixa byla posléza vyhozen z okna a nakonec se jí ujal šikovný pejsek který jí zahrabal neznámo kde, Doktoři (já) odešli s velmi popsanýma rukama přilepenýma k sobě a Danbo dopadl nejlíp Má jenom promáčklinu a skvrna (flek) zmizel a konečný výsledek vypadá takto v negativu.
Pozn.: ni cnení upravováno v Pf studiu v něm je dodán poze rámeček a podpis.
Dambova vlezka: A že jsem měl jenom promáčklinu? to si teda vymejšlí protže jsem pak musel podstoupit amputaci levé nohy a po sléza jsem dostal novou tak at' si nevymejšlí!.
Pozn 2.: Ano a to proto protože si nestál rovně!

------------O pár minut později----- po hádce z Danbem-------a širokém usmiřování-------------
Jsem vám konečně dodávám tu Danbovu fotku-----
Nela a Danbo

Picture - Panáček

8. ledna 2012 v 10:31 | Nela |  Kreslím
No byla jsem jednou takhle nemocná a nemohla jsem spát a tak jsem kreslila vytáhla jsem nějaké staré BG a Bravo jelikož jsem si kupovala(ji) Díl který semi líbí a našla jsme tam obrázek Adama?! No z takový ty rubriky kuba radí nebo jak se to ted' jmenuje. (doufám že to tom časopisu ještě je..)
Takže kresba mi trvala Cca 30 minut.. no trvalo by to díl kdybychnekoukala na tak příšerně nudnej film.
a jenom proto by to trvalo díl protože bych koukala na nějakej zajímavej film a kreslila bych to asi půl dne :)
Nela
P.S.: špatná kvalita.. Fot'ák stávkoval a mobil bylna nabíječce.:)

TT- Cesta za lepším životem

6. ledna 2012 v 17:48 | Nela |  Píšu
dlouho mě nenapadalo co na toto téma napsat a ted' mám v hlavě spoustu nápadů. Takže počítám že psaní článku bude trošičku chaotické. Je to podle mě menší osvěžení po fotkách a fotečkách. Takže jdu na to.:)

hlavní věc je co si vlastně pod - CESTOU ZA LEPŠÍM ŽIVOTEM představujme. Jestli si ji představujeme jako nějakou cestu plnou úspěchu slávy a nakonec nás odkopnou nechtěného a obraného na halíř nebo mít cestu sice trnitou a někdy vysvitne slunko a pak být tam kde být chceme a neskončit s "holou prdelí na ulici".
I když s holou zadnicí na ulici můžeme skončit tak i tak a nemůsíme se jenom flákat při dnešní polittické situaci budeme defakto umírat v práci takže žádný důchod a žádné snažení se konat nebude. Umřeme při vykonání povolání. Ted' trochu odbočím, buduete třeba učitel/ka od 1-4 třídy a bude vám 99 let a vy přesně pozdravíte děti a umřete? Není to pro tudle práci trošičku drastické že už šestileté dítě uvidí mrtvolu a to své učitelky. Nebo budete doktor a operovat na Operačním Sále a najednou tam zkapete přímo uprostřed operace? To by pak byli mrtví dva vy a ten koho jste operovali. Myslím si že Politikům kape na karbit, ale o tom řeč není to si probereme jindy.

Otázka 1: Existuje návod na lepší život?!
Popravdě řečeno nevěřím že by existoval nějaký návod na lepší život.Samozřejmě že někde je, ale at' se koukáme sebe víc najít ho nemůžeme a nebo ho máme před sebou a máme pouze zavřené oči. Určitě to nebude Učit se, učit se učit se jak řekl Lenin. I když na tom Ždibec pravdy je. Halvně nezapomínejte žít jinak na smrtelné posteli zjitíte že jste se celý život učili a ani jste si ho pořádně neužili.

Otázka 2 : Je možné že už jsem cestu života dokonala?
No tomu sama nevěřím protože dojít až na konec cesty života (podle mne) znamená zemřít št'asten a nechat na sebe jenom vzpomínky dobré a docílit toho aby brečel celý svět že jste odešli (celý svět myslím ironicky)
Takže to asi možné není. tedy pokud už nejsi posmrti a nepíšeš nám z posmrtného života :D

Víc mi jich nepřišlo. přišli mi pouze tydle dvě. Takže bohužel víc toho nemám a otázky mi přišli poštou na alíkovi a ty kteří se tázali tak si nepřáli býti zveřejněni. a já je respektuji.

A vzkaz nakonec.
Ač je vaše cesta za lepším životem jakákoli pamatujte si že život je tu od toho aby jsme si ho užívali a jedli ho plnými doušky Aby jsme pak v naší poslední minutě nezjistili že náš život stál za starou belu. Takže Užijte si život naplno protože je hodně krátký a lidé z našeho života vystupují a nastupují. Je o tom to video na youtube.com napište prostě do vyhledávače Vlak života a tam to najdete takže to je konec mého žbleptání.
Nela

Foto - Nebe

3. ledna 2012 v 15:49 | Nela |  fotogalerie
Takže jak jsem slíbila ozvala jsem se vám právě ted' ještě s nebem. Jedno jsem fotila v září a jedno jsem fotila dneska když jsem přišla ze čkoly domů taže asi 14:20 + - . Takže Vás ještě jednou pozdravím a ještě jednou se rozloučím (možná to ne) s Obrázkem.:D
P.S.: Tak nevádí vám můj fotospeciál ?!
Nela

Foto - Zima

3. ledna 2012 v 15:42 | Nela |  fotogalerie
No ted'kon mám asi nějaké fotgrafické období možná to bude tím že byli prázniny a já s dnedostala k Wi-fině a na mém mobilu se fotky hromadily. Možná jeto tím že mi sestra konečně do počítače stáhla Kies a já z něj mohu v klidu nahrávat fotky které jsme nazotila za den (nebo než se připojím k počítači.:D Takže všechno je v pohodě a život jsem dál. Tak se kochejte fotkama.
P.S.: Neskončila jsem snima ještě tu budou dvě nebový fotky.
P.S.S.: Takže protože jsem se konečně pořádně naučila v Pf studiu (alespon' pokročilý začátečník) Tak v něm docela pracuju. 3etří mi to čas i nervy s blogem který někdy nespln'uje ( čtěte: ignoruje) mé pořadavky..:D

Nela