Proč ? Jedna velká otázka života

22. ledna 2012 v 15:00 | Skau |  Píšu
Proč?
Jedna věčná otázka celého našeho života. Sama hodně těch proč mám snad tisíc klidně vám se nějaké napíšu
Proč je život nespravedlivej?
Proč si nemůžu obědnat CD Mandrage?
Proč už kurn'a nemůžu jít na jejich koncert ?
Proč...
Proč...
Proč...
Nojo jenže člověk nikdy na některé otázky proč nedokáže odpovědět! Ono Přeci to proč potřebujeme protože "dokud je na co se ptát nemusím se smrti bát ta přijde až poleví nadšení z toho že jsme tady na zemi"
Ano určitě jste poznali text tedy úrivek textu písničky od Tomáše Kluse. No ale jednou přeci dostaneme odpověd' na všechyn otázky co ale pak? Pak zmizíme z povrchu zemského nebo co se stane. Jenže co když se každej přestane ptát v jiném věku? Co když se přestanu ptát třeba v patnácti letech? přestanu ptát co potom? umřu v patnácti a co když se nepřestanu ptát nikdy? To tu budu strašit donekonečna? No nic radši to řešit nebudu jinak bych na to přišla hned v tomdle článku.:) No Takže to shrneme do nějakého závěru.

Ptát se člověk bude vždycky a myslím že bude jedno jestli se přestane ptát v 15 letech nebo třeba v 290 letech. No a já si osobně mysklím že lidé a obsvláště děti se nepřestanou ptát nikdy a tak by se jim mělo vždy dostat odpovědi protože by bylo docela smutné kdyby se člověku třeba nedostala odpověd' na jeho vytouženou otázku a on by pak zemřel a proto na každou otáku se pokusíme pokud možno odpovědět.


Vaše Skau
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama