TT- Cesta za lepším životem

6. ledna 2012 v 17:48 | Nela |  Píšu
dlouho mě nenapadalo co na toto téma napsat a ted' mám v hlavě spoustu nápadů. Takže počítám že psaní článku bude trošičku chaotické. Je to podle mě menší osvěžení po fotkách a fotečkách. Takže jdu na to.:)

hlavní věc je co si vlastně pod - CESTOU ZA LEPŠÍM ŽIVOTEM představujme. Jestli si ji představujeme jako nějakou cestu plnou úspěchu slávy a nakonec nás odkopnou nechtěného a obraného na halíř nebo mít cestu sice trnitou a někdy vysvitne slunko a pak být tam kde být chceme a neskončit s "holou prdelí na ulici".
I když s holou zadnicí na ulici můžeme skončit tak i tak a nemůsíme se jenom flákat při dnešní polittické situaci budeme defakto umírat v práci takže žádný důchod a žádné snažení se konat nebude. Umřeme při vykonání povolání. Ted' trochu odbočím, buduete třeba učitel/ka od 1-4 třídy a bude vám 99 let a vy přesně pozdravíte děti a umřete? Není to pro tudle práci trošičku drastické že už šestileté dítě uvidí mrtvolu a to své učitelky. Nebo budete doktor a operovat na Operačním Sále a najednou tam zkapete přímo uprostřed operace? To by pak byli mrtví dva vy a ten koho jste operovali. Myslím si že Politikům kape na karbit, ale o tom řeč není to si probereme jindy.

Otázka 1: Existuje návod na lepší život?!
Popravdě řečeno nevěřím že by existoval nějaký návod na lepší život.Samozřejmě že někde je, ale at' se koukáme sebe víc najít ho nemůžeme a nebo ho máme před sebou a máme pouze zavřené oči. Určitě to nebude Učit se, učit se učit se jak řekl Lenin. I když na tom Ždibec pravdy je. Halvně nezapomínejte žít jinak na smrtelné posteli zjitíte že jste se celý život učili a ani jste si ho pořádně neužili.

Otázka 2 : Je možné že už jsem cestu života dokonala?
No tomu sama nevěřím protože dojít až na konec cesty života (podle mne) znamená zemřít št'asten a nechat na sebe jenom vzpomínky dobré a docílit toho aby brečel celý svět že jste odešli (celý svět myslím ironicky)
Takže to asi možné není. tedy pokud už nejsi posmrti a nepíšeš nám z posmrtného života :D

Víc mi jich nepřišlo. přišli mi pouze tydle dvě. Takže bohužel víc toho nemám a otázky mi přišli poštou na alíkovi a ty kteří se tázali tak si nepřáli býti zveřejněni. a já je respektuji.

A vzkaz nakonec.
Ač je vaše cesta za lepším životem jakákoli pamatujte si že život je tu od toho aby jsme si ho užívali a jedli ho plnými doušky Aby jsme pak v naší poslední minutě nezjistili že náš život stál za starou belu. Takže Užijte si život naplno protože je hodně krátký a lidé z našeho života vystupují a nastupují. Je o tom to video na youtube.com napište prostě do vyhledávače Vlak života a tam to najdete takže to je konec mého žbleptání.
Nela
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama