Únor 2012

Kresba- graffitti

27. února 2012 v 13:02 | Skau |  Kreslím
No dá li se považovat graffitti za kresbu tak to tak nazvu no. Možná to mám blbě napsaný,ale co? copak záleží na tom jak to je napsaný. A propo mám novou tapetku. Motorkáře teda spíš motocrossaře. Ale je fakt uchvatná..:D

jojo je to pravda..:)
Skau

Foto- Hand and Star..

23. února 2012 v 16:10 | Skau |  fotogalerie
Opravdu mám úžasnou fantazii na pojmenování fotke opravdu úžasnou.:D(ironie)
Denska mám prostě úžasnou náladu (tedle ironie už neni) protože jsme před češtinou rozložili katedru.:D vůbec necháu jak se nám to povedlo vysvětlení mého spolužáka který katerdu zničil znělo: on mě lochtal a prkýnko mě trefilo do nohy a já na tu katedru spad..:D Samozřejmě nás učotelka (co měla dozor) totálně zjebala za to že jsme dostali totální výbuch smýchu a to jenom proto že dva spolužáci co to opravovali byli fakt komický. Jak prohlásil můj spolužák : Pat a Mat v akci..:D No a ted' k fotce jdnou jsem se o dějáku nudila a tak jsem si dělala hvězdičky portože já hvězdičky docela ráda původně byli jenom na palci ale pak přišel děják a hvězdičky se rozšířili. No a takhle to dopadlo..:D
...
Tečky moje milé odhalte mi tajemství..:)

6. leté děvčátko vypadá jak Prostitutka!

19. února 2012 v 20:29 | Skau |  Píšu
Omlouvám se za tak odvážný název článku, ale příjde mi že to situaci o které se chystám psát vystihuje opravdu nádherně.
Jednou jsem článek o tom jak se malé dívenky malují a vypadají jako prostitutky četla, ale přehlídla jsem to a myslela si že v mém okolí se nikdo nevyskytuje a neznám nikoho kdo by mi o tom vyprávěl. Zdálo se mi to jako pohádka. Něco jako pohádlka O Červené karkulce, Perníkové chaloupce a nebo Popelce. Myslela jsem že todle si jenom někdo vymyslel že jsou to ubohé povídačky.Jenže jsme se mýlila.
Onehdy byl pěkný den zrovna sněžilo (miluji sníh) a já jsem šla s anketou po škole. Byla zrovna velká přestávka a já jsem obcházela každou třídu a několika dětí jsem se zeptala na dané otázky ohledně ankety (Dějepisná) a najednou vidím dvě dívky jak skotačí na chodbě. Přišlo mi to jako úplně normální věc že si dívenky takhle hrajou přidalo se k nim pár dalších děvčat a moje zvědavost mi nedala a nastražila jsem ucho na co si to vlastně hrajou. PO chvíli kdy jsme slyšela část hry jsem myslela že se tam smotám do klubíčka oni si hrály... no přišlo mi to tak na devítileté holčičky trochu pitomá hra. Hra nebo příběh spočíval že jedna brala DROGY!! (kde vzaly tento pojem) a bylo kolem toho spoustu jiných caviků atd. Pak jsem si teprve všimla jak jsou dívky oblečení sukýnka tílečko a na tom parádní bolerko (/plně normální oblečení) a pak jsme zajela pohledem na obličej jedné znich.. ona měla Make-up a byla zmalovaná no prostě jako šlapka.. Já si položila otázku: Jestli jim todle učitelky a rodiče trpí tak já za chvíli budu v blázinci.... ANo chápu příjde vám to jako bych si to vymyslela, ale byla to pravda. opravdu byla klidně nevěřte, ale probírali jsme to s učitelkou o rodince která si toho taky všimla..
No a tak jsem se rozhodla že too téma nenechám chladným a tak vám řeknu chodím do sedmé třídy a ještě jsem na sobě neměla snad ani lesk na rty.. a mám spolužačku co se taky maluje už od čtvrté třídy. Nejdřiv mi to přišlo trochu divné, ale zvykla jsme si. S tou spolužačkou vycházím dobře a její malování už neřeším jednou příjde do školy obličej celej oranžovej všimnu si toho a bavím se sní dál. OD mého spolužáka dostala úžasnou přezdívku Oranžová.. (inteligentní bravoo) a zbytek třídy jí řiká Makeupko.. No nic a tak mě napadá Jestli jim to takhle rodiče trpěj běhat po škole jako zmalovaná ***** a hrát si na strašně dospělou já v jejich věku chodila ven s kamarádama i kamarádkama lezly jsem po lesích a po skalách stavěly domky, na poli pro beach volleybal jsem stavěly hrady atd. a co dělajáí oni malují se. No já se z toho fakt jako picnu.
Vždyt' všichni slyšíme kolik úchylů znásili malé devčátka.. Vždyt' rodiče snad ani nevědí jak co to jejich děvčátko dělá jak je namalované. Moje máma pracuje v nemocnici a když jsem byla v první třídě moc času na mě neměla.. a táta ten pracoval kolem baráku a já většínou byla venku sním. No a co ty dívky jejich rodiče jsou v práci a dívky jsou doma samy můžou se malovat jak chtějí oblíkat jak chtějí. Nic jim nehrozí až příjdou domů převlíknou se vždyt' je rodiče neuvidí. Je mi 13 let a máma mě pořád napomíná abych nikomu neříkala kde bydlím, nesedala k nikomu do auta atd.. Však to všichni známe.
A tak se ptám vás všech jetli to má cenu říkat něco holčičce která se pak namaluje jako prostitutka a běhá tak poškole a jde tak i domů. Říkám si já bejt úchylák tak se neovládnu a taka jí to to.. Protože to jak ty holčičky vypadali a na co si hrály mě děsí do dnes já jsem v jejich věku nevěděla co to drogy jsou a nenapadlo by mě si hrát si na to že je beru! Můj bože co stěmi holčičkami bude...

Vaše ucdivená Skau

Valentýn... panebože!

14. února 2012 v 19:50 | Skau |  Píšu
Valentýn Valentýn a ještě jednou VAlentýn
Nevíte někdo co je to vlastně za svátek je to svátek prakticky k ničemu. JE to normální diskriminace nazadanejch. No vemte si to jedu si takhle autobusem sedím si na sedačce pro dva a najednou příjde páreček sedne si přede mne a začne se cukřinkovat a já si najdnou připadám (jsem) trochu navíc a dochází mi že vlastně vedle mě by měl někdo sedět někdý víc jak kamarád a z toho je mi dobreku.
No ale nepříjde vám Valentýn tak trochu ujetej? Copak mám svému příteli (přítelkini) vynyhradit například devět měsíců co jsme spolu vynahradit za jeden den a dokázat mu že ho miluju? Já nevím jak vy ale člověk by měl tomu druhému dokazovat že ho miluje nejenom na jeho jmeniny, narozeniny, Vánoce, ale i na toho Valentýna ale vždy kdy má tu možnost.
Jenže v téhle době donesete přítelkyni (beru to z pohledu kluka) bomboniéru či čokoládu tak se přítelkyně většinou posadí a rozbrečí se a nejde jí uklidnit a ona si myslí že jí dotyčný přítel podvádí nebo jí byl nevěrný a nebo se chce rozejít. Myslím is že v tomdle případě je kluk lepší. Dáte mu třeba čokoládu nebo tak podobně a on to příjme a ještě vám poděkuje a usmívá se na vás celý den jenže holka si hned myslí že kluk něco proved a chce si to vyžehlit a klukům nevěří.
Dokazovat si o že toho druhého milujeme nemusíme jenom čokoládou bomboniérou a nebo drobnými dárkykteré nás většinou příjdou na velké finance. Můžeme tomu svému "miláčkovi" dát i dáreček obyčejný a to dárek v podobě pusy, hezkého psaní na dobrou noc, SMSky po ránu, básničkou, procházkou atd. V Fantazii se meze nekladou a v lásce obzvlášt' . Jenže dnešní supermarkety vás přímo nutí kupovat kupovat předražené bomboniéry, plyšáky a různými pitominkami. Nic proti Valentýnovi, ale co je moc je moc. Na Valentýna se svobodní lidé ocitnou hned druhé koleji a nikdo si jich nevšímá a tak je to i před Valentýnem i po Valentýnovi. Nevím nevím, ale Valentýn je podle mě svátek na kterým chtějí podnikatelé ještě více z lidí vyždímat peníze. Jenom před Valentýnem mi volalo osum čícel jestli nechci pro svého milého super dáreček a nebo výhodnou půjčku !!! a od O2 mi přišlo jestli nechci náhodou SMSkovat na Valentýna zdarma. No nevím.. a ted' fakt nevím jak to zakončit. No Copak je Valentýn nějaký nadpřirozený den jako vánoce? Ne! Tak k čemu vlastně je?!
Skau
chlapcem milovaná

Kresba - Chibi postavičky (podruhé)

10. února 2012 v 19:39 | Skau |  Kreslím
Nevím proč ale kreslit mě tydlety postavičky baví..:) jsou takové pěkné a lehké na kresbu když se nudím dokážu udělat dvě až tři do hodiny nejsou sice nic moc ale bejvajpěkný..:)
...
(vy zajímavé tečky co asi máte pod sebou Pozn. Skau. klikněte na celý článek)

Kresba - Chibi postavičky

4. února 2012 v 20:17 | Skau |  Kreslím
Ne nelekejte se není to špatně napsaný název ale je to druh kreslení Mangy nebojte také jsem to nejdřív nepochopila..:) Ta hola co jsm kreslila je podle předlohy z počítače protože jsem se na ní učila a ten kluk no ten byl takovej inprovizační inspiraci na něj jsem narazila v bufetu u sjezdovky.. akorát to tričko měl s krátkým rukávem a pod tím asi dvě mikiny ale já jsem si to uvědomila až pozdě..:( No doufám že se mi to povedlo..:)
(Tři tečky záhadné to stvoření? klikni na celý článek a uvidíš co pod sebou skrýají)
...

Z lyžáku zpět a na bruslích hned a ustřižená ofina toto pěkně začíná..:)

4. února 2012 v 17:57 | Skau
Z lyžáku zpět a na bruslích hned a ustřižená ofina toto pěkně začíná..:)
No pánové lyžák byl opravdu nezapomenutelný. O tom zase někdy příště nebo až si spolu sedneme u hnku čaje nebo horké čokolády( Mn'am:P) Jo a to je novinka do lyžáku jsme horkou čokoládu nepila a ted' se po ní můžu utlouct no co až příští rok.:( A nebo až mi maminka koupí instatní čokoládu a šlehačku:) No nic Hned jak jsem přijela jsem se sihla kouknout na počítač oblítat všechny vzkazy na facebooku a nahrát tam některé moje fotky na ostatní budu muset počkat až je dá náš milý pan učitel na stránky školy:) *Vedlejší nepostatná iformace* potom jsem se vykoupala šli jsme nanávštěvu k sousedům a neměla jsem čas cokoli jsem psát..:) Dneska si vstanu že pojedeme nakupovat a ono nic tak jsme koukla na nějakou tu Francouzkou detektivku a Na občanský průkaz..:) A pak sestra volalla mamce jestli bych nechtěla jít na brusle samozřejmě jsme kývla poněvadž jsme na nich tendle rok ještě nestála a v úterý jedeme bruslit se školou..:) No a pak jsme přijeli a musela jsem si uklidit najít návod na čepici (aby mi jí mamka upletla) No a a pomalinku se dostáváme k té ofině no stříhal a jsem si něco divného a nepřipla jsem si já vůl ohinu a tak jsem si jí kousek odstříhla (ale jako pěkně nahoře aby se neřeklo) a tak jsem si řekla že už jí takhle sestříhnu všecku no a moje pěstovaná ofinka je v háji.. a já si ji už pře měsíc tak pěstuju a tak jsme se snažila to nějak zamaskovat takže jsem si to přidlěla a čelenkou k vlasům a čekám na okamžik kdy to budu moc říct mojí milované mamince to mi to po tom lyžáku pěkně začíná..
P.S.: jsem unavená z bruslí a tak se omlouvám za chyby a pžeklepy..:)
P.S.S.: možná udělám nějakej feáckej novej desing.:)
Skau