6. leté děvčátko vypadá jak Prostitutka!

19. února 2012 v 20:29 | Skau |  Píšu
Omlouvám se za tak odvážný název článku, ale příjde mi že to situaci o které se chystám psát vystihuje opravdu nádherně.
Jednou jsem článek o tom jak se malé dívenky malují a vypadají jako prostitutky četla, ale přehlídla jsem to a myslela si že v mém okolí se nikdo nevyskytuje a neznám nikoho kdo by mi o tom vyprávěl. Zdálo se mi to jako pohádka. Něco jako pohádlka O Červené karkulce, Perníkové chaloupce a nebo Popelce. Myslela jsem že todle si jenom někdo vymyslel že jsou to ubohé povídačky.Jenže jsme se mýlila.
Onehdy byl pěkný den zrovna sněžilo (miluji sníh) a já jsem šla s anketou po škole. Byla zrovna velká přestávka a já jsem obcházela každou třídu a několika dětí jsem se zeptala na dané otázky ohledně ankety (Dějepisná) a najednou vidím dvě dívky jak skotačí na chodbě. Přišlo mi to jako úplně normální věc že si dívenky takhle hrajou přidalo se k nim pár dalších děvčat a moje zvědavost mi nedala a nastražila jsem ucho na co si to vlastně hrajou. PO chvíli kdy jsme slyšela část hry jsem myslela že se tam smotám do klubíčka oni si hrály... no přišlo mi to tak na devítileté holčičky trochu pitomá hra. Hra nebo příběh spočíval že jedna brala DROGY!! (kde vzaly tento pojem) a bylo kolem toho spoustu jiných caviků atd. Pak jsem si teprve všimla jak jsou dívky oblečení sukýnka tílečko a na tom parádní bolerko (/plně normální oblečení) a pak jsme zajela pohledem na obličej jedné znich.. ona měla Make-up a byla zmalovaná no prostě jako šlapka.. Já si položila otázku: Jestli jim todle učitelky a rodiče trpí tak já za chvíli budu v blázinci.... ANo chápu příjde vám to jako bych si to vymyslela, ale byla to pravda. opravdu byla klidně nevěřte, ale probírali jsme to s učitelkou o rodince která si toho taky všimla..
No a tak jsem se rozhodla že too téma nenechám chladným a tak vám řeknu chodím do sedmé třídy a ještě jsem na sobě neměla snad ani lesk na rty.. a mám spolužačku co se taky maluje už od čtvrté třídy. Nejdřiv mi to přišlo trochu divné, ale zvykla jsme si. S tou spolužačkou vycházím dobře a její malování už neřeším jednou příjde do školy obličej celej oranžovej všimnu si toho a bavím se sní dál. OD mého spolužáka dostala úžasnou přezdívku Oranžová.. (inteligentní bravoo) a zbytek třídy jí řiká Makeupko.. No nic a tak mě napadá Jestli jim to takhle rodiče trpěj běhat po škole jako zmalovaná ***** a hrát si na strašně dospělou já v jejich věku chodila ven s kamarádama i kamarádkama lezly jsem po lesích a po skalách stavěly domky, na poli pro beach volleybal jsem stavěly hrady atd. a co dělajáí oni malují se. No já se z toho fakt jako picnu.
Vždyt' všichni slyšíme kolik úchylů znásili malé devčátka.. Vždyt' rodiče snad ani nevědí jak co to jejich děvčátko dělá jak je namalované. Moje máma pracuje v nemocnici a když jsem byla v první třídě moc času na mě neměla.. a táta ten pracoval kolem baráku a já většínou byla venku sním. No a co ty dívky jejich rodiče jsou v práci a dívky jsou doma samy můžou se malovat jak chtějí oblíkat jak chtějí. Nic jim nehrozí až příjdou domů převlíknou se vždyt' je rodiče neuvidí. Je mi 13 let a máma mě pořád napomíná abych nikomu neříkala kde bydlím, nesedala k nikomu do auta atd.. Však to všichni známe.
A tak se ptám vás všech jetli to má cenu říkat něco holčičce která se pak namaluje jako prostitutka a běhá tak poškole a jde tak i domů. Říkám si já bejt úchylák tak se neovládnu a taka jí to to.. Protože to jak ty holčičky vypadali a na co si hrály mě děsí do dnes já jsem v jejich věku nevěděla co to drogy jsou a nenapadlo by mě si hrát si na to že je beru! Můj bože co stěmi holčičkami bude...

Vaše ucdivená Skau
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 T. | Web | 19. února 2012 v 20:36 | Reagovat

Myslím, že uchylákovi nebo pedofilovi je jedno, jestli je malá holka namalovaná nebo ne. Mně se to ale taky nelíbí. Já byla v devíti spíš kluk než holka, takže jsem se nemalovala, ale s kamarádkou jsme se občas doma potají patlaly mamčinýma šminkama...zasmály jsme se...a rychle jsme to smyly, aby na to nikdo nepřišel. Hold je jiná doba.

2 Ms.SeCReT | Web | 19. února 2012 v 20:36 | Reagovat

Je to děs! Nechápu ty rodiče!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama