Double drabble - Vzdělávací otázky z Bravíčka..

7. dubna 2012 v 19:39 | Elizabeth |  povídky
Chm dakší Povída teda spíš Drabble teda double drabble je to podle jednoho dotazu z Bravíčka. Připadám si že jsem zbytečná je to normální? ANo ano i já čtu tuto zajímavou "náučnou" literatúru..:D Ach ach někdy mě zajímá jestli mají ty holčiny mozek když tam píšou takový kraviny ech bych si spíš měla říct já jestli mám mozek když píšu takový kraviny sem an blog a zamořuji tu vzduch. No nic nejvíc mě ale rozštípnul dotaz. Moje kamarádka říká že mám klistonis na zádech je to pravda? Moc moc..:D Pod perexem se dočtete o mých kecech které jsou trošičku usměrněné..:D(nevěřte tomu)Poslední dobou mě napadají strašně divné otázky. Jsem-li po matce nebo po otci. Nikdy tomu nemůžu přijít na kloub. Otázek které me napadají je čím dál tím víc. Nikdy v životě by mě nenapadlo, že si položím tak debilní otázku a to tu Jestli jsem vůbec naše. Jestli nejsem třeba adoptovaná a ted' jsem jen na obtíž. Že mě na jednou přestali lidé potřebovat. Že jsem jako něco z neznáme planety o čem vlastně nikdo neví nic. Možná je moje sestra přemožitelka upírů jako je Buffy a já jsem její sestra tak zvaný " Klíč" Který seslali bohové z nebe, aby mě přemožitelka chránila. Kdo ví. Nikoho nezajímám. V Bravíčku se dozvídám, že je to v mém věku normální. Procházím si své deníčky a hledám zmínku o tom jestli tam náhodou není nic o tom jak jsem se snesla z nebe a stal se ze mě člověk. Ne nic žádné vodítko. Nic co by mi zodpovědělo proč si mě vlastně nikdo nevšímá. Při pročítání mích starých zápisků si kladu jednu a tu samou otázku "jak jsem mohla do toho deníku psát takový blbosti. Můj mozek s mojí myslí melou svou a já vyslovuji ústy " Jsem zbytečná". Ano je to tak.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Benda z Monia | E-mail | Web | 14. dubna 2012 v 11:27 | Reagovat

Mám chuť ti dát pár facek, aby ses sakra probrala!
Na obtíž nikomu nejsi! Prakticky tě neznám, ale tohle vím.
Lidem na tobě záleží, akorát to neprojevují. Kdyby to projevovali, někdo by si mohl myslet, že je to nějak víc, nebo tak... (tedy pouze kvůli strachu z předsudků).
Zbytečná jsi, pokud si myslíš, že jsi zbytečná. Člověk, který si neváží sám sebe a myslí, že na tomto světě nemá místo, je hlupák. A takoví lidé jsou chodící neštěstí.
Važ si sebe a buď ráda, že žiješ. Užívej si každou chvíli, vychutnávej si každý okamžik. Žij naplno.

2 Elizabeth | E-mail | Web | 15. dubna 2012 v 19:07 | Reagovat

[1]: joh..:D až na to že to není omě ale nic..:D já kdybych to četla tak bych si to taky myslela..:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama