Téma Týdne 1 - Minulost.

26. dubna 2012 v 19:42 | Elizabeth |  Píšu
Proč píšu, že první téma týdne když téma týdne má víc jak rok existence. Jenže já sic jsme na téma týdne psala dnes jsme si řekla, že bych mohla psát pravidelně..:) Když nebudu vědět co napsat bude to sice problém, ale dala jsme si takové přecevzetí či jak to nazvat.
Takže téma je minulost. :)
Můj názor je takový když se moc zajímáš minulostí tak pak zapomeneš na součastnost a to je zlý. Dám příklad: Máte z něčeho špatnou hlavu a pořád se zabívate tím co jste měli říct a říkáte si proč jste to neřekly. (mě se to stává pořád) a tak se z toho jak se říká vykecám u sebe v pokoji a pak na to s**u Neřeším to nechám to plavat někdy je to vážně težké.
Docela mě s**e když moje "nejlepší" kámoška vyzvoní mé tajemství a já jí potrom o tři roky později (2010,2011,2012 takhle tomyslím) zničím vztah a to jsme to neměla ani v úmyslu já vím, že je to svin'árna, ale prostě když jednou za tři roky řachnu jak papin'ák tak to je snad povolený, ale promin'te mi kdyby jste měli tajemství a někdo ho vyzvonil a vy by jste se pak usmáli a řekli že je to všechno Fain. A když jsme to posrala já tak mě za to hned všichni nenáviděj?! Je to docela nespravedlyvý to mě trápí. ALe ta holka řekla že je to Ok Nevím jestli to pochopila, ale to je jedno zase se semnou normálně baví. Trápí mě to, ale už to neřeším ted' vám jsem sem o tom napsal jako příklad a já už to neřeším.
A nakonec!
Hod'te minulost za hlavu co se stalo se stalo a to už neovlivníte! Hlavní je, že se omluvíte a jestli to ten dotyčný příjeme je jenom na něm..:) Takže nežijme v minulosti žijme přítomností. CO bylo to bylo a co bude to je tajemství a jestliže budete pořád řešit minulost zapomente na přítomnost a pak umřete stáři a budete si říkat proč jste vlastní život vlastně takhle prožily? Proč jste celý život strávili v minulosti?!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Benda z Monia | E-mail | Web | 26. dubna 2012 v 20:33 | Reagovat

Nauč se používat čárky. Prosím... :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama