Květen 2012

Opravdu zajímavé...

31. května 2012 v 18:49 | Ell |  Diary
" Učte se nikdy nevíte co vám devítka připraví! " (z úst učitelky)
Ne ještě nejsme v devítce, ale už se to pomalinku polehounku blíží. Už jen osum a najednou devítka...Ach jo asi bych mohla začínat přemejšlet o tom kam půjdu dál..ASi pudu na "projektanta" letajících vlaštovek. Protože je tvořím z všeho možnýho a desing se pokaždý mění.. řeknu vám, že lítají..:D Jak porcházím své sešity mohla bych zkusit studovat průmku a pak jít do škodovky navrhovat auta..:D:D Dejme tomu protože se to v sešitech začalo hemžit autama... Který vypadají jako auta, ale ještě jsem je po ulici jet neviděla. Vážně netuším kde se to ve mě vzalo...Ani co budu dál dělat..Chjo.. No pořád si říkám ještě rok čas!..Kdyby ani ten rok nestačil zkusíme gympl a potom kdo ví!
Většinu denšního času jsem strávila doma..(cha) protože nečekaně odpadnul kroužek tak jsem si nestihla domluvit jít s někým ven. A Spolužačka už něco měla.. No co tak jsem zkoukla Upíří deníky(zatím první díl.. upřímě mě to zaujalo) pak jsem se snažila si uklohnit něco nezdravého k večeři.Po přemýšlení a hloubání po kuchyni došlo na topinku..:P.. Sjíždím blog Daysy na který jsem náhodou narazila. Je to opravdu zajímavé.. právě jsem se zasekla u rubriky fotky a zážitky..:D No co zkoukla jsem už dvacet stránek a netuším kolik jich tam ještě je!..:)
Mějte se pěkně..:)
Vaše Ell

Každodenně směšný den

30. května 2012 v 20:43 | Ell |  Diary
Zdravím všechny šílence i nešílence.
Dnešek byse dal přirovat k heslu: smíchem ku zdraví. Jasně dnesky jsme měla školu, ale první fain zpráva byla ža nám jedna hodina odpadá.Poté za námi přiletěl náš třídní a řek nám že slyší samý sedmička sedmička sedmička Halsitěji zavřel dveře a odešel. Mě v tu chvíli nenapadlo nic jiného než říct: No chudák příští rok uslyší jen samý osmička osmička osmička..Já vím nebylo to v tu chvíli dvakrát vtipný a asi mě půlka spolužáků neslyšela což bych uznala,že jespíše dobře nežli špatně..:) potom jsem měli ještě ANgličtinu a šly jsme na Interaktivku..:) Když jsem se vraceli tak jedne kluk strčil do jedný holky a ta spadl akus ze schodů a omluvil se jí tak komicky, že jsem se musela smát.:) SAmozřejmě jsme se učily ještě asi tak hodinu a pak šly čekat na zastávku.Vážně jsem se nenudily. Samozřejmě zase ostuda jako hrom! Neřešíme stejěn na to z apár let zase všichni v poklydu zapomenou.:) A poté jsme doma dělal nějaký blbosti které nebyly dvakrát záživné..:) Potom jsem se dobelhal k počítači udála referát na přírodopis a sedím na facebooku a chatuju si s kámoškou. M2 asi ale totálně hráblo poněvadž jsem se jí snažila namluvit že mě sledujou moje vlastní boty ( co jsem to pila či hulila nevim.. to asi tan smích to teplo prootže poslední dobou jsem jak blázen opravdu) No Jak jste si dnešek užily vy??
(K fotce toto ponaučení mi řekl jeden můj spolužák se kterým jsem taky schodou okolností jela autobusem..:)

Za kžadý komentář budu vděčná...:)

Kdo tady tomu velí aneb o autorce

27. května 2012 v 17:39 | neexistující redaktorka neexistujícího časopisu |  Autorka
Zde na blogu píše- 13 letá slečna, která vede svůj urputný boj a jazykem českým.
" Čeština mě vážně nenávidí ta její čárky, háčky, tečky netečky, grafy, schody podmětů s přísudkem zdvojené souhlásky atd. Prostě mě to nemá rádo.. co jsem tomu provedla nevíte?"
Ell je malé přidrzl osůbka v reálném životě slyšící na jméno Andrea. Její přezdívka jíí umožn'uje úlet úplně co jiného světa. Vídá a tam s lidym které potkat chce. Tato osoba je přidrzlá, simpatická, milá a spouta lidí říká že je prý roztomilá.
Ráda Fotí, píše, básní, tvoří, kreslí. ani vjednom není mistr a tak své chabé pokusy uveřejn'uje zde na blogu v domění, že se jednoho dne najde někdo kdo její práci ocení.
Její blog zatím nemá velkou návštěvnost. Věetšina návštěvníků se neobtěžuju zanechta ani komentář.
" Honidbu za komentáři už jsem přešla" Dodává se smíchem Ell.
"Dobu reklamových, kopírovačských blogů mám za sebou ted¨se snažím vybudovat jeden pěkný autroský blog na který se budou čtenáři rádi vracet" Ospovídá Ell na mou dotěrnou otázku.
Miluje básně jiných autorů ráa se do nich začte a neví když přestat.
"Prostě čtu čtu a čtu, až najednou zjistím že už není o číst" říkala Ell V jednom zajímavém rozhovoru před mnoha a mnoha lety.
V realitě svůj volný čas tráví asi takto: Tancování, Hasiči, Pes, kamarádi, hudba, focení, kreslení. Jestliže jsem zdaleka všechno nevistihla omlouvám se.Fotí mobilním telefonem.
" Fotograf nemusí mít fotoaparát za tisíce.. i když kvalitním fotoaparátem bych nepohrdla" Oznamuej se smíchem Ell
Za dobu mého spisování jsme Ell Nechtěně trochu poznala, Vážně je milá, simpatiská usměvavá a přidrzlá.
Toto je vše o autorce blogu..:) doufám že se jí povede uskutečnit její vyněné sny..:)

Bonsaj z korálků

25. května 2012 v 18:41 | Ell |  Tvořím
Je to úž dýl co jsem, někde viděla tudletu Bonsaj...Nemám, tušení kde jsem to viděla.Ach ta má pamět.. Veci do školy si pamatuju, ale takhle jinak no to už je horší..:)
Zde jí máte..:)

Doufám, že se mi to povedlo..:) Jestli se vá to líbí zanechte komentář..:)
Vaše Ell

Kofoláček

24. května 2012 v 19:08 | Ell |  Tvořím
Je to sice dávno co kofola vymyslela kofoláčky. já jsem se rozhodla taky jednoh udělat. Teda udělal jsme jich víc dva jsem dal kámošce jednoho mám já (ted' dva) a jednoh jsem schovala abych někomu věnovala tu radost. M2 se kofoáčci líbí..:) Dám vám sem fotku postupu(takových fází) a potom hotového kofoláčka..:)
Toto jsou takové fáze ve kterých se bude kofoláček pohybovat..:)
A tydy je konečná verze kofoláčka..:)
Můžete si je udělat různě barevné. Nebo jim můžete ušít šatičky..:)
Doufám, že se vám líbí
Vaše Ell

tužka - Auta

24. května 2012 v 14:46 | Ell |  Kreslím
Tak jsem se o víkendu nudila a kreslila jsem..:) Samozřejmě jsem se chtěla kreslit motorku, ale tu jsem po několika nuspěších vzdala.. pustila jsem se tedy do aut. Vidím jak kluci začnou prskat, že to auto nevipadá jako auto, že má jedno kolo větší, že nikdy takový auto neviděli.. A tak vám říkám já nenavrhuju auta do škodovku takže nákresy nemusí bejt precizní jási kreslím pro radost a , že vám tady ty obrázky ukazuju je jenom má dobrá vůle... Kreslít neumím a přiznávám se! Nejsem kluk abych perfektně nakreslila auto!
Tak doufám že jste všichni pochopili a ted' k autům..:)
První auto je takové. no takové divný. Kreslila jsem to tak nějak podle fantazie..:)
V celém článku durhé auto..:)

Fotografování Veršem

19. května 2012 v 12:21 | Ell |  Poezie
Název jsme si vypůjčila z AK z básnění.. Jelikož jsem tam svůj pokus o básen' taky poslala.
takže vvám jís sem dám... V anketě AK získala tři hlasy.. pro mě je to opravdový úspěch.:) Nikdy jsem víc jak tři hlasy nezískala..
Ated' k Básni:
Jsi ten nevinný obrázek
A v něm ukrýva se mnoho barevných krásek
Leč jsou barevné leč jsou černé
Nejsou zas tak obyčejné
Jedna překrývá tu druhou
A pak nikdo nepozná tu pravou
Ty máš tu největší moc
Uchovat v sobě krásnou noc
Minuta může u tebe být hodinou
A ty nejsi tou jedinnou
Fotky, fotky fotečky
Všechny vejdou se do tečky.
Vaše Ell

MD Turnov - Kytice

18. května 2012 v 18:41 | Ell |  Píšu
Zdravím
Dneska jsem se školou navštívili V MD (městském divadle) V turnově navštívili Kytici. Všichni určitě známe Kytici od K.J. Erbena. Můj první odjem byl takový divnýa rozačitý až postupem dál a přibližováním konci se mito začalo líbit víc a víc. Nejvíce se mi líbila povídka Svatební košile.Ano Všichni známe tan mord jak umrlec z hrobu stává. No není to až zas takový mord. Mě se to, ale líbí.
Zde jsem pro vás Vynašla informace které jsem si na místě nezjistila mám k tomu i obrázek zdorj uvedu pod obrázkem:
K. J. Erben / Jan Holek - baladické muzikálově - hudební drama.Velice úspěšné představení Divadla Hlavy si ihned po loňské premiéře získalo značnou popularitu a s úspěchem se zúčastnilo již i několika prestižních divadelních přehlídek

Gumová kachníčka..

17. května 2012 v 19:32 | Elizabeth
Určitě všichni znáte scénu z Harryho P. Jak se pan Weasly ptá: Harry řekni mi k čemu vlastně slouží gumová káchínka.
Ne nepřilšla jsem na to k čemu slouží, ale souvisí to s mojí cestou domů z hasičáku. Na Hasičáku jsme si rozdávali ceny co jsem vyhrály v Lučanech.A ejhle byla tam gumová kachníčka od sponzora Siko-koupelny(od těch tam bylo věcí) Každej dostal jednu já jako znalec jela na Hasičák na kole bez báglu takže jsem všechyn ceny nastrkal do kapes u kalhot jenže se mi tam nevešel bloček tak jsem ho jednoduše skousla mezi zuby a jelo se..:D Jela jsme si takhle domů a kachnička mi nevině pískala v kapse. Potkal jsme chlápka na kole hned jak mě viděl zaječel: Ty VOle! a šlápnul do pedálů.. já se tomu ted'kon už jenm směju..:D
No smějte se mé debilitě a nebo tu pomlouvejte jak jsem blbáa proč to sem píšu.. Já se du zakousnout do svatebních koláčků.. Samozřejmě ne mejch, ale dostali jsem je..
Mějte se hezky..
P.S.: Příjde mi že vůbec sem nikdo nechodía a nikdo nekomentuje.. tak bych byla ráda kdyb jste komentovali..:) Děkují..:)

OO třešničko překrásná...

10. května 2012 v 19:30 | Elizabeth |  fotogalerie
Chlupáček všechny zdraví.
Dneska jsme se fotili.. Nevím , ale všechny holky se ohákly měli šaty(aspon' ty tři z naší třídy jsme tam dohromady čtyři holky a jedenáct kluků) Já jsem vzala kalhoty, tričko, košili a sandále..No a ted' K fotkám. Fotila jsem je sice prvního máje, ale nějak jsme neměla čas je sem dát.. Tak proto je sem dávám až ted'..:)
mě se líběj všechny.. Nevím jak vy.. Myslímsi že na mobilové fotky se mi to docela povedlo..:)
Tak se svámi loučím vaše milá Ell

uf...

9. května 2012 v 19:34 | Elizabeth
Tak perný víkend mám za sebou a nějak se mi nechtělo nic psát.. Vlastně ani ted' nechce..
No v sobotu jsem tancovala as většinou svých spolužáků jsem strávila víc hodin jak ve škole.
V Neděli jsem byla na hasický soutěži a tam jsem strávila čas stmě lidma jako v sobotu
a ještě s párkem dalších. No Byli jsme druhý asi tak. Takle sobota bude ještě lepší.. Ráno na něco
dalo by se tomu říct předpředslet a potom do Lučan na noční Bran'ák a ještě máme z hudebky za úkol se koukat na zahájení pražského jara který je v osum a já od půl jedný nebudu doma..Jak já to budu všechno stíhat.
Nevím no.
Tady jedna z tý soboty..:D Trošku jsem se nudila v autobuse no..:D
Kamarádka mě fotila..:D protože jsem takovýdle xichty a jiné dělala po cestě na kámošky oni se tomu strašně smály..:Dxichty dělám ráda.:D
Váš milující chlupáček Ell

prvomájová kresba..:)

1. května 2012 v 14:32 | Ell |  Kreslím
Je tu obrázek. terý jsme kreslila.. no je to asi měsíc zpátky..:)
krátký článek já vím, ale je mi docela vedro a nějak nemámchut' do psaní..:)

Fotky se starýmí popisky..:) Ještě jako Skau..:)(2/2)

1. května 2012 v 14:00 | Ell |  fotogalerie
tak je tu další várka starejch foteček teda se starými popisky..:) Dneska je první květen prvomájvý článek..:) Jo a mojí přezdívku ELizabeth jsme zkrátila na Ell je to jednoduché a dobře se to pamatuje..:) tak dme na to.:)
pod perexem další fotky..:)