Opravdu zajímavé...

31. května 2012 v 18:49 | Ell |  Diary
" Učte se nikdy nevíte co vám devítka připraví! " (z úst učitelky)
Ne ještě nejsme v devítce, ale už se to pomalinku polehounku blíží. Už jen osum a najednou devítka...Ach jo asi bych mohla začínat přemejšlet o tom kam půjdu dál..ASi pudu na "projektanta" letajících vlaštovek. Protože je tvořím z všeho možnýho a desing se pokaždý mění.. řeknu vám, že lítají..:D Jak porcházím své sešity mohla bych zkusit studovat průmku a pak jít do škodovky navrhovat auta..:D:D Dejme tomu protože se to v sešitech začalo hemžit autama... Který vypadají jako auta, ale ještě jsem je po ulici jet neviděla. Vážně netuším kde se to ve mě vzalo...Ani co budu dál dělat..Chjo.. No pořád si říkám ještě rok čas!..Kdyby ani ten rok nestačil zkusíme gympl a potom kdo ví!
Většinu denšního času jsem strávila doma..(cha) protože nečekaně odpadnul kroužek tak jsem si nestihla domluvit jít s někým ven. A Spolužačka už něco měla.. No co tak jsem zkoukla Upíří deníky(zatím první díl.. upřímě mě to zaujalo) pak jsem se snažila si uklohnit něco nezdravého k večeři.Po přemýšlení a hloubání po kuchyni došlo na topinku..:P.. Sjíždím blog Daysy na který jsem náhodou narazila. Je to opravdu zajímavé.. právě jsem se zasekla u rubriky fotky a zážitky..:D No co zkoukla jsem už dvacet stránek a netuším kolik jich tam ještě je!..:)
Mějte se pěkně..:)
Vaše Ell
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aailyyn | Web | 31. května 2012 v 21:23 | Reagovat

Možná bych ti měla napsat něco ve smyslu, že devítka je nic, přijímačky, že počkej, co tě čeká, ale... nenapíšu. Protože tohle období je vážně těžký. Taky jsem vůbec nevěděla, co chci, co mi půjde, co bude v nové škole, jací tam budou lidi. Dneska už se mi tyhle velký i nevelký změny zvládají o hodně líp. V těch čtrnácti-ppatnácti je to dost nápor.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama