O Jendovi a Mařence kteří byli málem uvařeni s koprem..

7. června 2012 v 19:39 | Ell |  povídky
Takže jelikož jsem měla menší neaktivitu kterou vám oduvoním v deníčkovém zápisku rozhodla jsem se vás těd'kon trrochu zavalit..:) Ponejprv děkuji Sedmikrásce za velmi milý komentář. A za druhé vám sem dám povídku kterou budu mít možná uveřejněnou ve třídním časopise co děláme na Informatice. Téma bylo: Pohádka ve vašem pojetí. Jedná se o vypravování a máme to místo kontrolní slohovky, alespon' nám to tak bylo řečeno. No tak V celém článku najdete tu povídku.. Všem co se bude líbit necht' dalí hvězdičkua nebo jí okomentují.
Dámy a pánové pohodlně se usad'te právě si budete moci přečíst pohádku:
O Jendovi a Mařence kteří byli málem uvařeni s koprem..


Výslech vězňů 564 a 962 ve věci upálení jedné nevinné babizny.

"Můžete nám říci, co se vlastně stalo?" ptá se agent FBI

"Ano my vám to odvyprávíme" řekla Mařenka

Víte to bylo tak. Náš otec si po smrti matky koupil robomámu. Dal za to Celé jmění a kus housky k tomu. Musely jsme se přestěhovat z naší supermoderní vily do chatrče u lesa. Robomáma byla milá první dva měsíce. Potom jí Havran přeinstaloval. Robomáma začala všechno ničit a nás vykopla do lesa. Jenda si zapomněl vzít GPSku. A my nevěděli kudy se vrátit. Chodili jsme po lese, až jsme došli k přepychové chatrči z perníku. Jenda měl hlad, a proto snědl kus plotu. Ze za chatrče vylezla Babizna, že prý jsme jí udělali škodu, ale můžeme jí to nějak nahradit. Babizna nás vtáhla dovnitř. Krmila nás krmila a když jsme chtěli jít domů zavřela nás a řekla něco v tom smyslu, že za to že jí Jenda snědl plot nás opeče s koprem. Jenda si vzpomněl na pohádku o Perníku. Domluvili jsme se s babiznou, aby nás nechal si trochu užít Než nás sní s koprem. A za chvíli jsme se klouzali na hrncích kolem kamen. Babizna, že se chce klouzat. Vzala si tedy hrnec. A najednou jsme se všichni klouzali kolem kamen. Najednou Jenda otevřel kamna a babizna jela jako namydlený blesk rovnou do kamen. Uslyšeli jsme jenom " ÁÁáá". Babizna byla upálena. Dali jsme se s Jednou na útěk a v tom jste nás chytili.

" No a tak to bylo" řekla Mařenka

"Takže jste jí vlastně zabili v sebeobraně " řekl agent FBI

" To jsou tedy nevinní" řekl agentka FBI
Mařenka s Jendou byli propuštěni z vazební věznice. Žili št'astně až do té doby dokud je nesežrala zlá masožravá Godzilla

Doufám, že se zalíbilo a necháte komentář..:)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tina | Web | 25. srpna 2012 v 15:39 | Reagovat

Krásný blog, to nemá chybu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama