Vrátím se a hned měním přezdívku..

8. července 2012 v 18:13 | byvalá Ell Odtěd' Flica |  Píšu
Zase?!
ANo už zase. Zase si musím změnit přezdívku a to z toho důvodu že jsem potkal další inteligentní blogerku.. Která má stejnou přezdívku jako já.No nic. Jak to bylo? a Proč jsme si vlastně měnila ty přezdívky tolikrát. Proč už si nedám jednu kvalitní a jedinou?? protože:
NELA: Moje první přezdívka na tomto blogu. poté co jsem začal stedovat blogerku která si také říkala Nella Raději jsem přezdívku změnila.. Protože blogerka měla blog dele jak já aby se neřeklo že se po ní opičím.
SKAU: Ano tako přezdívka bla fajnová a bezchybná, ale.. Jednou se mi takhel ozval jedna holčina ajejí narážka nepatřila na můj blog protě jenom napsala: Tak debilní přezdívku jsem ještě nikdy neslyšela je strašně detská a takový kecy... Jo Kvůli jednomu se přezdívka hned nemění. Janže všichni to známe. Jeden něco řekně a další se hned chytí a tak se u mě na blogu začaly oběvovat i jinačí komentáře narážející na mou přezdívku. Komentující jsem blokovala komentáře mazala. Nakonec už mi nezbylo tolik sil a Před nimi jsem se prostě vzdala...." Marný boj je s těmi co ti nic nepřejí"
ELIZABETH / ELL: Ano to je zase že tuto přezdívku už někdo má přesněji tato blogerka : http://byelle.blog.cz/ takže jsem svůj boj o přezdívku zase vzdla. Nemám sílu s někým se rvát jenom o jméno...
A Moje Poslední přzdívka bude
FLICA
Poslední přezdívka kterou snad nikdo mít nebude.. Snad si na ní všichni pěkně rychle zvykneme..Já i vy moji čtenáři.. Budu se snažit odted' další boje o přezdívku nevzdat a o přezdívku se pokusit bojovat.. Svůj boj ted' prostě už nikdy nezvzdám.. ŽIVOT JE BOJ..... A tak se prosím vás nezlobte..:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama